top of page

DEELNEMERS & PROGRAMMA

CULTURELE ZONDAG
HET PALEIS


2023

ZONDAG 24 SEPTEMBER
13.00 - 17.00 UUR

VOORZIJDE HET PALEIS


Galerie Off Hook – expositie Dolf Verlinden [schilderijen] en Lydia Wieringa [zeefdruk]
Bloemsingel 200


Grietje Willemsma – aquarellen, portetten
Bloemsingel 206


Gastexposant Anja de Boer – schilderijen
Bloemsingel 220 [Helmantel Advies]

PLEIN BRASSERIE LAB NUL50


Jane Leusink geeft een rondleiding door het Paleis labyrint [start 13.30 uur]


DJ KAAN draait fijne, dansbare plaatjes


Brasserie Lab Nul50 voor heerlijke hapjes en drankjes

BINNENTUIN


Kitty Blüm – textielinstallatie 'Ode aan Lisdodde'

BEGANE GROND


Eline Bronsema – houtsnedes

Langestraat 144-2


Kitty Blüm – schilderijen, kunstkaarten
Langestraat 144-5


Ina Bouman – schilderijen
Langestraat 144-6b


Riemer Riemersma – nieuwe collectie vaasvormen
Langestraat 144-10


Ellis op ’t Landt - Langestraat 152
Gastexposante Tan Starink van De Textielfabriek Utrecht o.a. met sashiko en visible mending.


EERSTE VERDIEPING


Annet Gabrielse – schilderijen, geïnspireerd op oude culturen
Langestraat 156/158


Anja Lofvers – schilderijen en meer
Langestraat 162/164


Gastexposant Elvira Krudde – kijkdozen

Mette Bus – beelden
Langestraat 170/172

Gastexposant Annalies Hoornweg - Keramiek in het atelier van Peter Dijk

(Peter is zelf niet aanwezig)
Langestraat 176

TWEEDE VERDIEPING


Maria Heikens – grafische vormgeving
Langestraat 184


Gastexposant Jeanet Metselaar – tassen gemaakt van gebruikte banners
Langestraat 184


Tjibbe Veldkamp  - Langestraat 192 Kinderboekenschrijver (met kinderboekenopruiming)


Tineke Demmer – schilderijen, gemengde techniek
Langestraat 194/196

NOK HET PALEIS


Luisa Redenbacher – prints en collages


Silvio Zangarini – fotografie

Kees Koorevaar - Illustratie & 2D animatie

ZALEN HET PALEIS
 

ERLENMEYENZAAL

Kaan draait van 13-14 uur muziek in de Erlenmeyerzaal 

 

Salsadansen met muziek van Kaan 14-17 uur

Je mag mee trommelen met de muziek in de zaal


VIJZEL
Hans van der Veen – bookboxes
Jeanet Metselaar – tassen gemaakt van gebruikte banners


PRISMA – Kinderatelier [13.00-16.00 uur]
Sylvia Bökkerink – een doorlopende aanschuif workshop Sumi-e


SPECTRUM
James Seedhouse – lichtinstallatie

MORTIER
Buddy Hermans – kunstdocumentaires

bottom of page